W piątek 22 czerwca w Zameczku Myśliwskim w Promnicach odbyła się Gala Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości. To coroczna impreza Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach, stanowiąca gospodarcze podsumowanie roku. Wyróżniającym się przedsiębiorcom wręczono statuetki „Hermesów Biznesu”.

Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała nagrodę główną w kategorii PRODUKT za stację ładowania samochodów elektrycznych EVE.

Stacje ładowania EVE seria AC to rozwiązanie do ładowania pojazdów elektrycznych prądem zmiennym (do 22kW AC). Dzięki modułowej konstrukcji istnieje możliwość jednoczesnego ładowania jednego lub dwóch samochodów, wersja jedno lub dwustanowiskowa. Uniwersalność stacji EVE sprawia, że mają one zastosowanie, zarówno dla użytku prywatnego, jak i komercyjnego. Są wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne, urazy mechaniczne oraz są łatwe do utrzymania w czystości. Stacje zostały zaprojektowane zgodnie z normami i aktualnymi standardami dotyczącymi ładowania pojazdów elektrycznych. Są bezpieczne w użytkowaniu, a ich prosta i intuicyjna obsługa sprawia, że ładowanie jest przyjazne dla użytkownika.