Nasz zespół – to nie tylko fachowcy w pracy, to również kolorowa mieszanka charakterów, pasji – ludzi z iskrą w oku tzw. „pozytywnie zakręconych”.

W naszym gronie znajdziemy amatorów hokeja, tańca, gry na instrumentach, jeździectwa, motoryzacji, morsowania a nawet wokalistów zespołów metalowych. Zdobywanie w taki sposób doświadczenia jest nie tylko fantastycznym sposobem na spędzenie czasu wolnego, ale przede wszystkim treningiem woli i charakteru. Dobrze nam się realizuje projekty w takim gronie, bo to zawsze daje szerszą perspektywę i pogląd na dany temat. Jesteśmy z nich wszystkich bardzo dumni i cieszymy się ze wszystkich sukcesów.

Ostatnio mieliśmy kolejny powód do dumy. Pracownik naszego działu serwisu, Pan Rafał Ertel, który od lat, bierze udział w lokalnych i zagranicznych wyścigach modeli samochodów zdalnie sterowanych po raz kolejny stanął na podium. Podczas ostatnich wyścigów zorganizowanych w Warszawie 17.07.2021, Pan Rafał pod barwami naszej firmy zajął 1 miejsce w kategorii Truck Pro oraz 2 miejsce w kategorii Short Course 2WD.

Serdecznie gratulujemy i kibicujemy dalej!

IMG_2372

XRS Poland off-road Round 2 Report