Firma HASO świadczy specjalistyczne usługi obejmujące swym zakresem opracowanie i wdrażanie nowych systemów dla branży górniczej i automatyki przemysłowej. Przez 30 lat swojej działalności wypracowaliśmy wysoką pozycję na rynku, a Nasza marka kojarzy się z profesjonalizmem oferowanych usług i produktów. Doświadczona kadra o wysokich kwalifikacjach gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług zgodnie z oczekiwaniami inwestorów i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

W zakresie naszych usług znajduje się:

  • opracowywanie dokumentacji projektowych
  • oprogramowania sterowników oraz wykonywanie aplikacji wizualizacyjnej
  • kompletacja dostaw urządzeń krajowych i importowanych
  • dostarczanie materiałów montażowych
  • montaż
  • prace regulacyjno-pomiarowe
  • rozruch wraz ze szkoleniem załogi
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z kompleksowych usług na które składają się poniższe działy:

PROJEKTOWANIE

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń oraz projektowaniem układów sterowania w szczególności na potrzeby górnictwa, przemysłu spożywczego, tworzyw sztucznych i ciepłownictwa. W zakres naszych działań wchodzi między innymi projektowanie systemów sterowania liniami produkcyjnymi, stanowisk do badań, projektowanie aplikacji komputerowych. Prace te wykonywane są kompleksowo od projektu do uruchomienia.

MODERNIZACJA

Proponujemy rozbudowę istniejących rozwiązań sterowania procesem produkcyjnym w oparciu o sterowniki PLC. Częściową lub całkowitą wymianę starego typu sterowania na nowoczesne.

GWARANCJA

Gwarantujemy wysoką jakość produkowanych urządzeń i wykonywanych usług oraz dotrzymywanie terminów dostawy. Jesteśmy otwarci na długoletnią współpracę, poszerzanie asortymentu produkowanych wyrobów i usług oraz dostosowywanie jakości do potrzeb i wymagań klienta.

SERWIS

W ramach kompleksowej obsługi klientów zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dostarczanych systemów i urządzeń. Ponadto zapewniamy gotowość serwisową przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu (serwis całodobowy).